април 20, 2023

ЖУРКАЈ СЕ ВО БОИТЕ НА ПХВ!

Младинците од овогодинешниот ЦКА – ПХВ циклус изминатите неколку недели напорно работат на своите проекти со цел да и помогнат на нивната заедница .
За да се соберат финасиски средства за реализација на овие проекти т.е. олеснување на животот на деветчлено социјално загрозено семејство, уредување на сензорна градина за лица со попреченост, уредување на парк во ЈЗУ Општа болница Охрид и многу друго, Ве покануваме на хуманитарна забава која ја организираат младите од Црвен крст Охрид . 
– 23.04.2023 – НЕДЕЛА
Le Petit Bistro Lihnidos
СТАРТ : 20 : 00
DRESS CODE : ЖОЛТО И БЕЛО
ВЛЕЗНИЦА : 100 ДЕНАРИ
Резервации :
075505236
072698480
 
Ве очекуваме сите во недела со DJ Shoke, да донираме, да се забавуваме и да бидеме хумани.
No photo description available.
 
 
 
 
< врати се назад